agile on the boat logo

Opinie uczestników


Super miejsce, dzięki czemu tworzy się kameralna atmosfera. Bardzo dobrzy trenerzy i ciekawe tematy. Czekam na kolejną edycję
-- uczestnik o konferencji.
Otwierasz umysł na możliwości, na wartości jakie można osiągnąć mając odpowiednią wiedzę i stosujac proste techniki. Warsztat zachęca do poszerzenia wiedzy w tym temacie -- uczestnik o warsztacie Weroniki.
Pozytywna, wyluzowana, pewna siebie i swoich kompetencji osoba - w zachowaniu. Miło słuchać o czymś kto coś zna i robi na codzień. Bardzo pozytywne - posługiwanie się przykładami i elastyczne odpowiadanie na pojawiające się wątpliwości. Adam "dał rade" -- uczestnik o warsztacie Adama.
Bardzo fajne angażowanie uczestników przez prowadzącą - super atmosfera, dobrze zrównoważona część praktyczna z teorią przekazywaną przy udziale uczestników. -- uczestniczka o warsztacie Kate.
W konferencji Agile on the boat zakochałam się już w chwili, gdy poznałam jej nazwę. Od razu wzbudziła moją wielką sympatię a później było już tylko lepiej. (...) Zwinnie, intensywnie i ciekawie. Nawet nie wiem, kiedy zleciał mi cały dzień. Stylowe salki. Kameralność grupy. (...) Rewelacyjni organizatorzy, którzy zadbali o masę szczegółów. Jako prowadząca miałam świetny kontakt i wsparcie z ich strony przed konferencją. --- Weronika Kędzierska o konferencji na swoim blogu.

Kim jesteśmy?


Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy lubią to co robią - i chcą się tym dzielić z innymi. Fascynuje nas szeroko pojęta zwinność oraz rozwój. Nie ustajemy w odkrywaniu nowych sposobów wytwarzania oprogramowania i chcemy do tego zachęcać innych.
Naszą misją jest to, aby ludzie wyszli lepsi niż przyszli - dotyczy to również trenerów i nas samych :)

 

Dorota Wojaczek

Uśmiech to jej drugie imię ;) Pełna wiary w ludzi i współpracę zespołową. Jako Scrum Master propagatorka postawy servant-leader i facylitator.

Sylwia Tatarczak

Scrum Master z zawodu i z zamiłowania. Człowiek petarda. Lubi kiedy coś się dzieje i kiedy jest lista wyzwań, z którymi należy się zmierzyć. Nie lubi nudy i marnowania czasu.

Filip Czapeczka

Agile Coach i Ekspert od Scruma z wieloletnim i bogatym doświadczeniem. Współtwórca społeczności Agile Wrocław.

Łukasz Krupa

Inicjator społeczności Agile Wrocław. Od 15 lat w branży rozwoju oprogramowania. Rezultatem jego pracy są organizacje dostarczające przełomowe rozwiązania.

Marcin Chyła

Pomysłodawca tej konferencji. Zawodowo zainteresowany rozwojem produktów, zarządzaniem projektami oraz ścisłą współpracą z zespołami developerskimi.

Paweł Słowikowski

Uwielbia wspomagać rozwój ludzi - szczególnie związany z pracą Scrum Mastera. Jego pasją jest gromadzenie i przekazywanie wiedzy, doświadczeń, pomysłów i maksymalizowanie zajebistości innych ludzi.

Galeria