agile on the boat logo

Opinie uczestników


Super miejsce, dzięki czemu tworzy się kameralna atmosfera. Bardzo dobrzy trenerzy i ciekawe tematy. Czekam na kolejną edycję
-- uczestnik o konferencji.
Otwierasz umysł na możliwości, na wartości jakie można osiągnąć mając odpowiednią wiedzę i stosujac proste techniki. Warsztat zachęca do poszerzenia wiedzy w tym temacie -- uczestnik o warsztacie Weroniki.
Pozytywna, wyluzowana, pewna siebie i swoich kompetencji osoba - w zachowaniu. Miło słuchać o czymś kto coś zna i robi na codzień. Bardzo pozytywne - posługiwanie się przykładami i elastyczne odpowiadanie na pojawiające się wątpliwości. Adam "dał rade" -- uczestnik o warsztacie Adama.
Bardzo fajne angażowanie uczestników przez prowadzącą - super atmosfera, dobrze zrównoważona część praktyczna z teorią przekazywaną przy udziale uczestników. -- uczestniczka o warsztacie Kate.
W konferencji Agile on the boat zakochałam się już w chwili, gdy poznałam jej nazwę. Od razu wzbudziła moją wielką sympatię a później było już tylko lepiej. (...) Zwinnie, intensywnie i ciekawie. Nawet nie wiem, kiedy zleciał mi cały dzień. Stylowe salki. Kameralność grupy. (...) Rewelacyjni organizatorzy, którzy zadbali o masę szczegółów. Jako prowadząca miałam świetny kontakt i wsparcie z ich strony przed konferencją. --- Weronika Kędzierska o konferencji na swoim blogu.

Galeria